پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

 

بیش از ده سال از عمر شرکت طرح گستر پویش می گذرد، طی سالیان گذشته تغییرات ساختاری و بکارگیری کارکنان توانمند همه در راستای رسیدن به ظرفیت اجرائی، عملیاتی بالا و سوددهی مطلوب با در نظر گرفتن کلیه حقوق کارکنان و سهامداران خود بوده است.

امروز میتوان گفت شرکت طرح گستر پویش با در دست داشتن پشتوانه عظیمی همچون تجربه اجرائی، دانش مدیریتی و اندوخته ارزشمندی از نیروهای انسانی کارآمد، توانمند و دلسوز در کنار سرمایه میتواند در پناه خداوند بزرگ مدعی به حقی در زمینه های طراحی و مهندسی، نگهداشت و تعمیرات، بهره برداری جایگاههای CNG و اجرای پروژه های صنعتی باشد.

مشتریان ما درحال حاضر، شهرداریها، بهره بردارها و مدیران پخش های مناطق هستند.

در میدان رقابت زمانی موفق خواهیم بود که در ساماندهی کیفیت خدمات فنی، پیشگیری و اطلاع رسانی به مشتری، خلاقیت و نوآوری را با حفظ دست آوردهای گذشته همراه تحولات روز دنیا سرلوحه خودمان قراردهیم.

به نظر میرسد صنعت CNG متاسفانه در مسیر تخریب و پیر شدن گام بر میدارد بطوریکه کمتر میتوان از مسیر حقیقت موفق به عقد قرارداد بهره برداری شد. بنابراین درصورتیکه مسئله برند سازی بطور سالم و بدون نظرهای منفی انجام شود میتوان به آن امیدوارشد.

شرکت طرح گستر پویش بمنظور ایمنی فعالیت و عدم وابستگی به غیر مسیر دومی را جهت تولید انرژی برق سالم و کمک به هموطنان انتخاب نموده است که مسلما با همکاران خوبی که در اختیار دارد موفق خواهد بود.

 

غلامحسین عیدی – مدیر عامل

مرداد ماه 1395